قوانین خرید

قوانین فینونت

 1. فینونت برای کاربران خود امکان خرید گیفت کارت با پرداخت ریالی را فراهم می‌کند. این کارت‌ها جهت شارژ اکانت کاربر در سایت‌های مشخص شده است.
 2. فینونت پس از خرید کاربر در سایت اطلاعات گیفت کارت را از طریق ایمیل برای او ارسال می‌کند. لذا کاربر متعهد است تا از صحت ایمیل وارد شده در حساب کاربری خود اطمینان حاصل کند. در صورتی که کاربر آدرس ایمیل اشتباه یا آدرس ایمیلی وارد کرده باشد که به آن دسترسی ندارد، فینونت مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.
 3. گیفت کارت‌های موجود در وب سایت فینونت کاملا اصل و حقیقی است، اما گیفت کارت‌ها به صورت مجازی به کاربر ارائه می‌شود و فینونت امکان ارسال فیزیکی گیفت کارت و یا امکان ارسال تصویر گیفت کارت را ندارد و تنها اطلاعات گیفت کارت برای کاربر ارسال می‌گردد.
 4. گیفت کارت‌ها دارای تاریخ انقضاء هستند. اطلاعات انقضاء گیفت کارت در زمان خرید به کاربر اطلاع داده می‌شود. در صورتی که گیفت کارت منقضی شود و کاربر از آن استفاده نکرده باشد، امکان تمدید مهلت، شارژ مجدد و یا نقد کردن باقی مانده مبلغ داخل گیفت کارت توسط فینونت وجود ندارد.
 5. با توجه به اینکه گیفت کارت بر اساس سفارش کاربر خریداری می‌شود، امکان استرداد یا تعویض گیفت کارت پس از خرید وجود ندارد.
 6. در زمان خرید گیفت کارت کاربر موظف است دقت لازم را به عمل آورد تا کشور گیفت کارت با کشور اکانت کاربر در سایت مربوطه یکسان باشد. در صورت اشتباه کاربر امکان تعویض گیفت کارت وجود ندارد.
 7. در صورتی که فینونت نتواند گیفت کارت مورد سفارش کاربر را تامین نماید، وجه پرداخت شده از سوی کاربر را به حساب بانکی او بازپرداخت می‌نماید.
 8. کاربر تصدیق و تایید می‌نماید مالک قانونی وجوه و حساب‌هایی است که برای استفاده از خدمات فینونت از آن‌ها استفاده کرده‌است.
 9. کاربر متعهد می‌شود که از حساب کاربری خود برای مقاصد و فعالیت‌های خلاف قوانین و مقررات کشوری و بین المللی، قوانین مندرج در این موافقت‌نامه، اختفاء موضوع جرم، جرایم مالی و غیر مالی شامل و نه محدود به کلاهبرداری، پول‌شویی، شرط بندی، بازی‌های اینترنتی ممنوعه، قاچاق ارز و کالا، ارائه خدمات ممنوعه، حساب اجاره‌ای، نتورکینگ و شرکت‌های هرمی و غیره استفاده ننماید.
 10. فینونت مانند هر پلتفرم دیجیتال دیگری هیچگونه مسئولیتی در مورد اقدامات و فعالیت‌های غیر قانونی کاربر نداشته و در صورت تردید معقول در ارتباط با فعالیت مشکوک یا اطلاع دقیق از این دست اقدامات، این حق برای فینونت محفوظ است که حساب کاربری را مسدود و یا معلق نماید و کاربر حق هرگونه اعتراض را از خود سلب و ساقط می‌نماید.
 11. این حق برای فینونت محفوظ است که در زمانی که کاربر اقدام به انجام عملیات خلاف قانون نموده است، اقدامات قانونی و قضایی لازم را اتخاذ نماید و در صورتی که از اقدامات کاربر ضرری متوجه فینونت شود، کاربر مسئول پرداخت هرگونه خسارت مادی و یا معنوی به فینونت خواهد بود.